2learn לימודים בדרך הקלה https://2learn.org.il טיפים, מאמרים וכל המדריכים הכי שווים בדרך ללימודים Thu, 07 Feb 2019 17:16:22 +0000 he-IL hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.0.3 קבלת רישיון חשמלאי https://2learn.org.il/%d7%a8%d7%99%d7%a9%d7%99%d7%95%d7%9f-%d7%97%d7%a9%d7%9e%d7%9c%d7%90%d7%99/ Sun, 23 Dec 2018 10:52:11 +0000 http://2learn.org.il/?p=77 קבלת רישיון חשמלאי רישיון חשמלאי – קשה לתאר את העולם בו אנחנו חיים ללא חשמל וניתן לקבוע בנחרצות שמאז המצאת הגלגל לא הייתה עוד המצאה כל כך חשובה כמו החשמל. רק חשבו כמה אנחנו תלויים בחשמל ועד כמה הוא ממלא חלק מרכזי בחיים שלנו מאור בלילה ועד מחשבים, ממקררים ועד מכונות כביסה ממכונית ועד מטוס […]

The post קבלת רישיון חשמלאי appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
קבלת רישיון חשמלאי

רישיון חשמלאי – קשה לתאר את העולם בו אנחנו חיים ללא חשמל וניתן לקבוע בנחרצות שמאז המצאת הגלגל לא הייתה עוד המצאה כל כך חשובה כמו החשמל. רק חשבו כמה אנחנו תלויים בחשמל ועד כמה הוא ממלא חלק מרכזי בחיים שלנו מאור בלילה ועד מחשבים, ממקררים ועד מכונות כביסה ממכונית ועד מטוס לחשמל יש משמעות אדירה לחיים שלנו וזהו משהו שאנו חייבים לזכור. על רקע זה יש לציין כי חשמל הוא אולי מרכיב משמעותי ביותר אך הוא גם פעמים רבות דבר מסוכן ביותר. כל אחד יודע כי אסור לטפל בחשמל באופן עצמאי וכי רק אדם מקצועי, קרי חשמלאי יכול לעשות זאת. על כן בגלל שהחשמל הוא כל כך חשוב ניתן לומר כי גם תפקידו של החשמלאי הוא כל כך חשוב ועל כך אין עוררין או מחלוקת.

מדוע אסור להעסיק חשמלאי ללא רישיון מתאים?

אם אתם אדם פרטי או בעל עסק אתם חייבים להבין כי בשום פנים ואופן לא כדאי להעסיק אדם שאינו חשמלאי מוסמך גם אם הוא לוקח מחירים נמוכים יותר. עליכם להבין כי חשמל דורש התמחות עצומה וידע רב וכי חשמלאי מתחזה אשר אין לו הסמכה לא רק שיבצע עבודה לא טובה אלא במקרים רבים יכול גם לסכן אתכם בצורה נוראית ולפגוע בכם מאוד וזהו משהו שאתם צריכים לקחת בחשבון. על כן פנו רק אל מומחה אשר יטפל בכם ואל תתפשרו על נקודה זאת בכדי להבטיח כי החשמל בבית שלכם או בעסק שלכם יהיה בטוח וכי לא תהיינה תקלות אשר יכולות לאיים על החיים שלכם או של כל מי שמגיע אל הבית או העסק.

מדוע כל כך כדאי להוציא רישיון חשמלאי?

אז מדוע לאדם משתלם להוציא רישיון חשמלאי מוסמך? מדוע זהו צעד כל כך חכם כיום? מכיוון שזהו דרך מצוינת לפתח קריירה חדשה , אם כן אתם צריכים להבין כי חשמל נמצא בכל מקום ועל כן אם אתה חשמלאי טוב ואיכותי סביר להניח כי לעולם לא תחסר לך עבודה. אתה יכול לעבוד בתור שיפוצניק או להתקין מערכות חשמל בבתים חדשים או שאתה יכול לתקן בעיות ברשתות חשמל קיימות ואף לשלב בין שני הדברים הללו. מה שברור הוא כי לעולם לא תחסר לך עבודה ומה שברור עוד שאתה ממש לא צריך להיות מוטרד מהשאלה מה תעשה לאחר שתוציא את הרישיון שלך.

האם זה משנה היכן אני מוציא את הרישיון?

עליכם לתת את הדעת כי כדאי לכם ללמוד במקום הכי טוב בכדי להוציא תעודת חשמלאי מוסמך. ככל שתלמדו במקום יותר טוב כך הידע שלכם יהיה יותר שלם וכך אתם תוכלו למצוא עבודה בקלות רבה יותר וזהו משהו שאתם צריכים לחשוב עליו לעומק אם אתם רוצים לנהל את עניינכם בחכמה.

The post קבלת רישיון חשמלאי appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
מבחני מחוננים- המפתח של ילדכם להצלחה https://2learn.org.il/%d7%9e%d7%91%d7%97%d7%a0%d7%99-%d7%9e%d7%97%d7%95%d7%a0%d7%a0%d7%99%d7%9d/ Thu, 27 Sep 2018 05:36:56 +0000 http://2learn.org.il/?p=69 מבחני מחוננים- המפתח של ילדכם להצלחה אחת לשנה, משרד החינוך יזמן את תלמידי כיתות ב’ וג’ להיבחן במסגרת מבחני מחוננים. מבחנים אלו מהווים את תנאי הסף למעבר לתכנית טיפוח חינוכית והעשרתית, שבכוחה להעלות את הפוטנציאל השכלי של ילדכם. מי זכאי לגשת למבחני מחוננים? האם קיימים מבחנים לאוכלוסיות מיוחדות? האם ניתן להתכונן אל מבחני מחוננים? מי […]

The post מבחני מחוננים- המפתח של ילדכם להצלחה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
מבחני מחוננים- המפתח של ילדכם להצלחה

אחת לשנה, משרד החינוך יזמן את תלמידי כיתות ב’ וג’ להיבחן במסגרת מבחני מחוננים. מבחנים אלו מהווים את תנאי הסף למעבר לתכנית טיפוח חינוכית והעשרתית, שבכוחה להעלות את הפוטנציאל השכלי של ילדכם. מי זכאי לגשת למבחני מחוננים? האם קיימים מבחנים לאוכלוסיות מיוחדות? האם ניתן להתכונן אל מבחני מחוננים?

מי זכאי לגשת למבחני מחוננים?

מבחן מחוננים שלב ב’ נערך לתלמידי כיתות ב’ וג’ במטרה לאתר תלמידים בעלי יכולות קוגניטיביות גבוהות ויכולת לפתור בעיות מתמטיות ולשלבם בתכנית טיפוח חינוכית בשנת הלימודים הבאה.
הזכאים לגשת להיבחן במסגרת מבחני מחוננים הם תלמידי מערכת החינוך בלבד, כאשר תלמידי החינוך הביתי, שקיבלו פטור מלימודים במוסד ציבורי- לא יוכלו להיבחן לתכנית.
חשוב לציין, שאין זאת חובה לגשת למבחנים, וניתן אף לדווח על כך בכתב, מבעוד מועד, לבית הספר.

האם קיימים מבחנים לאוכלוסיות מיוחדות?

בדומה למבחנים פסיכומטריים ומבחנים אקדמיים גם כאן ניתן להיבחן בתנאים מיוחדים אם אתם נמנים על האוכלוסיות הבאות:
תלמידים, אשר אובחנה אצלם בעיית קשב וריכוז, לקויות למידה, לקויות פיזיות, מורכבות בריאותית ועוד.
תלמידים בני העדה האתיופית.
עולים חדשים, תלמידים אשר למדו בשפה זרה, תושבים חוזרים.

האם יש בכוחם של המבחנים לנבא הצלחה לימודית?

מבחני מחוננים אינם יכולים לנבא הצלחה לימודית וזאת משתי סיבות, ראשית הם לא בוחנים את הכישורים של ילדכם, לרבות הכישורים הרגשיים, חברתיים, גורמי מוטיבציה ועוד, שלהם משקל רב במרכיב ההצלחה בלימודים.

שנית, המבחן נועד לאתר ולסנן את הנבחנים מקרב אוכלוסייה מסוימת מאזור גיאוגרפי ספציפי. ולאתר מתוך סך הנבחנים, את אלו, שהתבלטו.

האם ניתן להתכונן אל מבחני מחוננים?

ככלל, דעתו של משרד החינוך, שאין צורך להתכונן אל מבחני מחוננים, אך חשוב לציין, שמדובר באתגר זר לחלוטין לתלמידה או תלמידה בני 7 שנים או 8 שנים. השאלות קצובות בזמן, כאשר נדרש לענות על כ 100 שאלות לפחות. המבחן נערך במתכונת “אמריקאית” כלומר שאלות “בחירה מרובה” עם מסיחים בתשובות. המעמד מחייב, והתלמידים חשים בלחץ.
אחת הסיבות, שחשוב להתכונן מראש אל מבחני מחוננים באה בדיוק מסיבה זו. התלמידים לומדים “לאמן” את שרירי הלמידה שלהם, להבין איך להתייחס לבעיה, איך לקרוא אותה, ממה להיזהר, מה מסיח ומה מהווה רמז מטרים, הם לומדים את הטכניקה, שתסייע להם לפתור את התרגיל במהרה. מעבר לכך הם נחשפים לתחום דיסציפלינארי חדש- הנדסה חזותית, צורות, התאמת צורות זהות ועוד, אלו תכנים, שהם אינם מכירים ממערכת החינוך המסורתית, ועובדה זו עשויה להלחיץ אותם. ההכנה אל מבחני מחוננים מסייעת להם להתמודד טוב יותר עם האתגר ולהבין מה מצופה מהם בהמשך.

לסיכום, תכנית המחוננים הינה תכנית ייחודית של משרד החינוך, שתאפשר לילדכם לקבל תכנים עשירים ומגוונים, מבחן המחוננים אינו חובה, ואין אף חובה להתכונן אליו, אך בהחלט רצוי לעשות את המאמץ על מנת לחזק את הביטחון של ילדכם.

 

The post מבחני מחוננים- המפתח של ילדכם להצלחה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
בודק קרינה https://2learn.org.il/%d7%91%d7%95%d7%93%d7%a7-%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%a0%d7%94/ Wed, 22 Aug 2018 13:39:10 +0000 http://2learn.org.il/?p=63 בודק קרינה מוסמך! בודק קרינה מוסמך, הוא בעל המקצוע לו אתם זקוקים כדי לבדוק אם יש בבית, במשרד ובכל מקום אחר קרינה מייננת. זוהי בעצם הקרינה המזיקה (לעומת הבלתי מייננת). יינון פירושו שהיא משנה את המטען האטומי שלה ולכן עלולה לגרום לנזק לבני אדם. תופעה זו מתרחשת בסוגי קרינה מסוימים כמו: קרינת אלפא, קרינת בטא, […]

The post בודק קרינה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
בודק קרינה מוסמך!

בודק קרינה מוסמך, הוא בעל המקצוע לו אתם זקוקים כדי לבדוק אם יש בבית, במשרד ובכל מקום אחר קרינה מייננת. זוהי בעצם הקרינה המזיקה (לעומת הבלתי מייננת). יינון פירושו שהיא משנה את המטען האטומי שלה ולכן עלולה לגרום לנזק לבני אדם. תופעה זו מתרחשת בסוגי קרינה מסוימים כמו: קרינת אלפא, קרינת בטא, קרינת נויטרונים. היינון הוא בעצם גורם הנזק מספר אחד של זיהום חשמלי וקשור בספקטרום האלקטרומגנטי שנוצר כתוצאה משימוש במכשירי חשמל שיש בכל בית.

קרינה מסוכנת זו מתרחשת בשימוש עם חומרים רדיואקטיביים, מכונות רנטגן ועוד ציוד ומיכון בתחומים רפואיים, חקלאיים, מחקר ועוד.

הקלות הבלתי נסבלת של הקרינה!

השימוש בסמארטפונים, מחשבים וכלל מכשירי החשמל המתקדמים שיש היום בכל בית הוא חלק משמעותי מהלך הרוח והתפתחות הטכנולוגיה הנגישה לכל אדם, אבל לכל דבר יש מחיר. האנטנות הסלולריות המוצבות על גגות של מבנים בקרב אוכלוסייה, עלולים בהחלט לגרום לתחלואים, כמו גם מכשירי החשמל בבתים. יש היום בישראל כ-6,500 אנטנות סלולריות ועוד ידן של חברות הסלולר נטויה וצפי של מומחים רומז על קיומן של כ-24,000 אנטנות בכל הארץ. האנטנות הללו פולטות קרינה בלתי מיינת שיש לה השפעות מזיקות על התפקוד של גוף האדם. ארגון הבריאות העולמי קבע ערכי סף לחשיפה לקרינה בלתי מייננת, כדי למנוע תחלואים שונים המקושרים לחשיפה זו.

שדה אלקטרומגנטי ליד המיקרו!

מיקרו גל ידוע כאחד המכשירים הפולטים קרינה, אך לא רק הוא. כל מכשירי החשמל, מועדים לקרינה כאשר עוצמתם גבוהה והם מייצרים שדה אלקטרומגנטי. זה יכול לקרות בכל חדר בבית. במטבח בו יש הרבה מוצרי חשמל, בחדרי השינה ועוד. המיכון החשמלי שבא לסייע לנו היום, עלול לגבות מאתנו גם את מחירה של הקרינה המזיקה ולכן מומלץ לכל משפחה להזמין בודק קרינה מוסמך, שיוודא שסביבת החיים שלכם נקייה מזיהום חשמלי. בסביבתם של מכשירי החשמל, נוצרים שדות מגנטיים והם בהחלט מהווים מקור לקרינה. מצב זה מסוכן גם למבוגרים אבל גם לילדים המתגוררים בבתים בסמוך לשנאים חשופים, קווי מתח ועוד. מחקרים הראו בבירור קשר בין עליה במקרי לוקמיה אצל ילדים לבין שדות אלקטרומגנטיים. הורים שנחשפו למידע הזה מזמינים מעת לעת בדיקה של קרינה בביתם.

אסור להיות אדיש לקרינה!

לימודים בדרך שלך הם חלק מהתכנית של בודק קרינה מוסמך אשר יכול לספר כי מביקוריו בבתים מסוימים, באמת נמצאה רמה גבוהה של קרינה, ובבתים אלה הותקנו מסנני קרינה. קרינה היא האויב מספר אחד של המאה ה-21, אבל אנשים אדישים לזה. קרינה לא בולטת בשטח, אבל היא קיימת. אין לה צבע ואין לה ריח ולכן אנשים מתעלמים מנוכחותה, וגורסים כי הכול בסדר בבית שלהם. בסופו של דבר אחרי שהם מזמינים בודק קרינה הם מגלים כי הם חייבים לעשות שינוי במכשירים החשמליים שלהם בבית, מבחינת מיקום וגם מבחינת הכמות שלהם אחרי שבודק הקרינה מגלה שיש להם קרינת יתר בבית.

The post בודק קרינה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
רוצים לעבוד בהייטק? עופר אלשיך בטיפים לראיון העבודה https://2learn.org.il/%d7%9c%d7%a2%d7%91%d7%95%d7%93-%d7%91%d7%94%d7%99%d7%99%d7%98%d7%a7/ Thu, 05 Jul 2018 12:59:18 +0000 http://2learn.org.il/?p=51 רוצים לעבוד בהייטק? עופר אלשיך נותן טיפים לראיון העבודה  לעבוד בהייטק בישראל נחשבת לאחת מהעבודות מהאיכותיות ופורצות הדרך בעולם, לצד מדינות כגון ארה”ב, גרמניה, יפן ואף סין, שהפכה לשחקנית מרכזית בתעשיית ההייטק העולמית בשנים האחרונות. חברות הייטק, חברות תוכנה וסטארטאפים רבים שמקורם בישראל עוסקות ביצוא יומיומי של טכנולוגיות ויכולות שהומצאו כאן בארץ הקודם, חלקם כידוע […]

The post רוצים לעבוד בהייטק? עופר אלשיך בטיפים לראיון העבודה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
רוצים לעבוד בהייטק? עופר אלשיך נותן טיפים לראיון העבודה

 לעבוד בהייטק בישראל נחשבת לאחת מהעבודות מהאיכותיות ופורצות הדרך בעולם, לצד מדינות כגון ארה”ב, גרמניה, יפן ואף סין, שהפכה לשחקנית מרכזית בתעשיית ההייטק העולמית בשנים האחרונות. חברות הייטק, חברות תוכנה וסטארטאפים רבים שמקורם בישראל עוסקות ביצוא יומיומי של טכנולוגיות ויכולות שהומצאו כאן בארץ הקודם, חלקם כידוע אף נמכרות לתאגידי ענק כמו גוגל, פייסבוק מייקרוסופט ועוד.

הפקולטות השונות במוסדות הלימוד האקדמאי בישראל נהנות מביקוש רב ללימודי הייטק כגון הנדסת תוכנה, מדעי המחשב, מדעי המתמטיקה, חומרה ופיתוח והבוגרים משתלבים באופן טבעי בתעשייה המקומית בחברות ההייטק השונות הפרוסות במספר מוקדים בישראל כגון הרצליה, תל אביב, קריית גת, גוש תפן ועוד.

על מנת להתקבל לעבודה בהייטק נדרשים המועמדים להציג גליון ציונים, לעמוד במבחני התאמה ולעבור מספר ראיונות עבודה. אז איך עוברים ראיון עבודה בחברת הייטק אם רק עתה סיימתם לימודים ואין לכם עדיין נסיון בתחום? איך תצליחו לגבור על מועמדים אחרים בעלי נסיון ולהתקבל למשרת חלומתכם ללא שום נסיון מוקדם?

עופר אלשיך, סמנכ”ל בקבוצת סלע העוסקת בהדרכות וקורסים בתחום הייטק, מציין כי על ידי הדגשת היכולות האישיות והאמביציה הרבה שלכם הן בקורות החיים והן בראיון העבודה – הם אלו שיעזרו לכם לגבור על מועמדים בעלי נסיון.

עופר אלשיך מוסיף ואומר כי מעבר לכל הפרטים האישיים שעליכם לציין בקורות החיים, עליכם לתת דגש לאמביציה הגבוהה ויכולות הלמידה האישיות, ככלים שיהפכו אתכם לעדיפים אפילו על מועמדים בעלי נסיון בתחום.

ואכן יש לציין, כי מעבר לדבריו של עופר אלשיך, ישנה מגמה התופסת תאוצה בשנים האחרונות של “ריענון מוחות” בחברות ההייטק השונות, מגמה זו דוגלת בגיוס של מועמדים חסרי נסיון אך מבריקים ובעלי נתונים גבוהים, והצבתם בצוותי עבודה לצד אנשי תוכנה ופיתוח בעלי נסיון רב, וזאת על מנת לייצר אינטגרציה חכמה בין שני כוחות אלו שמשמעותה בפועל היא שילובם של רעיונות חדשניים לצד ישום והטמעה מהירים שלהם בארגון ובמוצרים השונים שהחברה מייצרת בעולם התוכנה ואף בעולמות החומרה והסייבר.

לדברי עופר אלשיך, אסור לתת לחוסר נסיון להשפיע על נסיונות ההשתלבות בחברת הייטק ולמצוא קריירה משגשגת ואין להירתע מלהגיע אל המשרה בה תמיד חשקתם. בהצלחה!

The post רוצים לעבוד בהייטק? עופר אלשיך בטיפים לראיון העבודה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
לימודי דיגיטל מקצוע העתיד https://2learn.org.il/%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99-%d7%93%d7%99%d7%92%d7%99%d7%98%d7%9c/ Sun, 08 Apr 2018 12:57:52 +0000 http://2learn.org.il/?p=42 לימודי דיגיטל מקצוע העתיד מקצוע העתיד חייב להיות קשור לאינטרנט ובכך אין ספק ומעטים יחלקו על כך. האינטרנט צומח במהירות עצומה והופך לתעשייה הגדולה ביותר בעולם. כל יום שעובר האינטרנט גדל עוד ועוד ובולע תעשיות מסורתיות יותר ויותר. אם ניקח לדוגמא את תעשיית המסחר או תעשיית האופנה נראה כי האינטרנט מעלים אותן לגמרי וחנויות רבות […]

The post לימודי דיגיטל מקצוע העתיד appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
לימודי דיגיטל מקצוע העתיד

מקצוע העתיד חייב להיות קשור לאינטרנט ובכך אין ספק ומעטים יחלקו על כך. האינטרנט צומח במהירות עצומה והופך לתעשייה הגדולה ביותר בעולם. כל יום שעובר האינטרנט גדל עוד ועוד ובולע תעשיות מסורתיות יותר ויותר. אם ניקח לדוגמא את תעשיית המסחר או תעשיית האופנה נראה כי האינטרנט מעלים אותן לגמרי וחנויות רבות סוגרות את שעריהן. די אם נזכיר את טויס אר אס, ענקית הצעצועים האמריקאית אשר סגרה את שעריה בכדי שנבין כיצד האינטרנט שינה את חיינו מן הקצה אל הקצה. על כן אין להתפלא כי רבים שואלים את עצמם כיצד הם יכולים להשתלב בתעשיית האינטרנט וכיצד הם יכולים להתמקצע בתחום ולהרוויח מהגידול העצום בתעשיית האינטרנט. אז תנו לנו להגיד לכם כי הדרך הטובה ביותר להשתלב בתחום היא באמצעות לימודי דיגיטל. באמצעות לימודים אלו אתם יכולים להתמקצע בתחום ולהצטרף לגל הגדל של עולמות האינטרנט.

גוגל, פייסבוק ועוד

בלימודי דיגיטל אתם תיחשפו לשלל פלטפורמות אשר יעניקו לכם מומחיות עצומה והבנה עמוקה בתחום. כך לדוגמא אתם תדעו כיצד לקדם אתרים ומה הפרמטרים שעל פיהם האלגוריתם של גוגל עובד. המידע הזה הוא רב עצומה וישנם מקומות המשלמים משכורות גבוהות במיוחד בכדי לשכור את האנשים שעברו הכשרה בקידום אתרים. גוגל היא זירת המסחר הגדולה בעולם וכל מי שלומד עליה יכול להפיק המון ולפתח קריירה מדהימה. עובדה זו נכונה גם כאשר אנחנו מדברים על פייסבוק וזוהי פלטפורמה נוספת שאתם תוכלו ללמוד ממנה ולהתמקצע בה. כמובן שבקורס יתייחסו אל כל פלטפורמה קיימת באינטרנט וכך אתם תוכלו להפוך למומחים בתחום ולפצוח בקריירה משובחת.

שיווק דיגיטלי רופין – המקום ללמוד דיגיטל

אם אתם רוצים ללמוד את עולמות הדיגיטל לעומק, להתמחות בתחום ולהתמקצע בו בצורה הטובה ביותר שיש כדאי לכם לפנות אל המכללה האקדמית של רופין. רופין הוא מוסד לימודים הידוע באיכויות הגבוהות שלו וברמתו האקדמית הגבוהה וכך אתם יכולים להיות בטוחים כי מסלול הלימודים שבחרתם  בו יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש ויכלול את המידע המקיף ביותר בנושא. קורס שיווק דיגיטלי רופין יענה על הצרכים שלכם בצורה מושלמת ויבטיחו כי אתם תוכלו לפצוח בקריירה בתחום השיווק הדיגיטלי מיד לאחר סיום הקורס. למעשה ניתן לומר כי בוגרי הקורס נחטפים בתעשייה והביקוש לבוגרי הקורס הדיגיטלי ברופין הוא גבוה במיוחד. כאשר אתם לומדים ברופין אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם לומדים ברמה הגבוהה ביותר שיש וזה דבר ששווה המון להמשך הקריירה שלכם.

מדוע כל כך כדאי ללמוד שיווק דיגיטלי?

לימודי שיווק דיגיטלי הם קודם כל פתח לקריירה עם יכולת השתכרות גבוהה מאוד. אך לפני הכסף, אתם חייבים להבין כי העולם הדיגיטלי הוא עולם מרתק ומעניין מאוד. על כן גם מבחינת העניין והסיפוק העצמי כדאי מאוד ללמוד שיווק דיגיטלי.

The post לימודי דיגיטל מקצוע העתיד appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
טיפים לבחירת מסלול לימודים https://2learn.org.il/%d7%98%d7%99%d7%a4%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%91%d7%97%d7%99%d7%a8%d7%aa-%d7%9e%d7%a1%d7%9c%d7%95%d7%9c-%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99%d7%9d/ Sun, 01 Apr 2018 07:54:17 +0000 http://2learn.org.il/?p=36 טיפים לבחירת מסלול לימודים ישראל היא מעצמה בתחום הלימודים הגבוהים ועל כך אין עוררין. הידעתם כי כל רגע ישנם אלפי סטודנטים זרים הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה בארץ? עובדה המוכיחה עד כמה מערכת ההשכלה הגבוהה היא מפותחת ואיכותית. אך אי אפשר לדבר על לימודים גבוהים מבלי להתייחס לנושא של בחירת מסלול הלימודים. זוהי החלטה חשובה בעלת […]

The post טיפים לבחירת מסלול לימודים appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
טיפים לבחירת מסלול לימודים

ישראל היא מעצמה בתחום הלימודים הגבוהים ועל כך אין עוררין. הידעתם כי כל רגע ישנם אלפי סטודנטים זרים הלומדים במוסדות ההשכלה הגבוהה בארץ? עובדה המוכיחה עד כמה מערכת ההשכלה הגבוהה היא מפותחת ואיכותית. אך אי אפשר לדבר על לימודים גבוהים מבלי להתייחס לנושא של בחירת מסלול הלימודים. זוהי החלטה חשובה בעלת משמעויות רבות היכולה להשפיע עליכם מאוד , לכן חשבנו כי יהיה זה נכון וראוי להביא בפניכם מספר טיפים לבחירת מסלול לימודים.

 • עניין, עניין ושוב עניין

הנקודה החשובה ביותר בבחירת מסלול לימודים היא העניין שיהיה לכם. כן אולי תתפלאו לשמוע אך ברגע שתתעניינו במסלול הלימודים ותאהבו אותו הרי שתצליחו בו הרבה יותר ותגיעו לתוצאות מרחיקות לכת. על כן כל כך כדאי להתעניין במקצוע הלימודים וללכת אחר הלב שלכם.

 • חשבו על התעסוקה לאחר הלימודים

כאשר אתם בוחרים מסלול לימודים הקדישו מחשבה גם לשאלה מה תעשו אם התואר אחרי הלימודים. האם יש בו עבודה? מה האפשרויות שעומדות לפניכם בכדי לפתח את הקריירה? מה המשכורות הנהוגות בשוק ועוד שאלות אשר ישפיעו עליכם ויקבעו את עתידכם המקצועי. ברגע שתחשבו על העתיד הרי שההחלטות בהווה יהיו הרבה יותר קלות ויאפשרו לכם לבחור מסלול לימודים עם ערך מוסף גדול.

 • תואר שני – חשבו עליו גם כן

כל לימודים לתואר ראשון מחייבים מחשבה מקדימה גם האם אפשר ללמוד תואר שני במקצוע זה ואילו תארים שניים יש בנושא שאתם עתידים ללמוד. תואר שני הוא כיום קריטי להצלחה בעולם העבודה ואם אתם רוצים לפתח קריירה רצינית אתם צריכים להקדיש מחשבה גם לתואר השני. אל תזלזלו בנושא זה והבינו כי הוא חשוב ביותר ויכול להשפיע עליכם מאוד.

 • התייעצו עם אנשים שלמדו את המקצוע בו אתם מעוניינים

אחת הדרכים הטובות לקבל החלטה מושכלת היא להתייעץ עם אנשים אשר למדו את המקצוע שאתם מעוניינים בו. כך תוכלו לדעת מה זה אומר ללמוד את המקצוע הזה והאם הוא מעניין ובעל ערך מוסף גדול.

 • היעזרו באינטרנט

מקור המידע הטוב ביותר לקבלת החלטות בתחום הלימודים הגבוהים הוא האינטרנט. באינטרנט תוכלו למצוא מידע מקיף על לימודים ולהיחשף למגוון רחב מידע על הנושא. באמצעות האינטרנט תשמעו דעות על מסלולי הלימודים ותוכלו לדעת מראש לקראת מה אתם נכנסים וכך לקבל את ההחלטות הטובות ביותר.

 • זכרו כי הכול בר שינוי

אל תגזימו בחשיבות של בחירת מסלול הלימודים. אין כל מניעה להתחיל מסלול מסוים ולאחר סמסטר או שניים להחליף למסלול לימודים אחר. כך תוכלו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר והמושכלות ביותר אשר ישרתו אתכם בצורה הטובה ביותר שיש. זכרו כי הכול בר שינוי ובחירת מסלול הלימודים זו לא חתונה קתולית המחייבת אותנו לכל החיים.

The post טיפים לבחירת מסלול לימודים appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
לימודים בדרך שלך https://2learn.org.il/%d7%9c%d7%99%d7%9e%d7%95%d7%93%d7%99%d7%9d-%d7%91%d7%93%d7%a8%d7%9a-%d7%a9%d7%9c%d7%9a/ Sun, 01 Apr 2018 07:42:57 +0000 http://2learn.org.il/?p=33 לימודים בדרך שלך קריירה היא מרכיב משמעותי ביותר בחיינו. הקריירה היא פעמים רבות הדלק שמניע אותנו ונותן לנו טעם לחיים ולא סתם אומרים כי מי שאוהב את העבודה שלו חיי יותר. על כן יש להשקיע בפיתוח קריירה ולעשות הכול בכדי לעבוד בעבודה שאנו אוהבים ונהנים ממנה. אך כיום מעטים המקרים בהם ניתן לפתח קריירה ללא […]

The post לימודים בדרך שלך appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
לימודים בדרך שלך

קריירה היא מרכיב משמעותי ביותר בחיינו. הקריירה היא פעמים רבות הדלק שמניע אותנו ונותן לנו טעם לחיים ולא סתם אומרים כי מי שאוהב את העבודה שלו חיי יותר. על כן יש להשקיע בפיתוח קריירה ולעשות הכול בכדי לעבוד בעבודה שאנו אוהבים ונהנים ממנה. אך כיום מעטים המקרים בהם ניתן לפתח קריירה ללא לימודים גבוהים. ללא תואר ראשון ובמקרים רבים תואר שני אנחנו נתקשה להגיע להישגים ולפצוח בקריירה מוצלחת ומשגשגת. אך לא סתם צריך ללמוד אלא צריך ללכת בנתיב החיים שלך. לכל אדם מתאימים לימודים שונים וכל אדם הוא בעל אופי שונה ומיוחד. על כן יש ללכת וללמוד לימודים בדרך שלך ולא בדרך של אף אחד אחר. רק כך תבטיחו כי הלימודים שלכם ייענו על הצרכים שלכם ורק כך תבטיחו כי הקריירה שלכם תספק אתכם ותענה על הצרכים שלכם.

היעזרו במאבחן מקצועי בכדי להחליט מה ללמוד

בכדי להיות בטוחים כי אתם לומדים את הלימודים המעניינים ביותר והטובים ביותר אתם צריכים להשקיע מחשבה רבה. אך מה לעשות שלרבים מאתנו יש קושי להחליט מה אנחנו אוהבים ובאיזה קריירה כדאי לנו להתחיל. מדובר בהחלטות קשות ועל כן כדאי לכם לשקול ברצינות לפנות אל ערה מקצועית שתעזור לכם להחליט מהו המקצוע שהכי מעניין אתכם. אתם יכולים לפנות אל מכון אבחון, אל פסיכולוג ארגוני או אל כל גוף אחר וכך לדעת מה הכי יתאים לכם. מדובר בהשקעה כספית קטנה היכולה להניב לכם ערך עצום ולהחזיר את עצמה. שקלו נושא זה ברצינות וזכרו כי אף אחד לא מחייב אתכם ללכת וללמוד את המקצוע שעליו המליצו הגורמים המקצועיים ועל כן אתם לא צריכים לחשוש מהליך זה כלל וכלל.

תואר ראשון – אף אחד לא אמר שזה הדבר האחרון שתלמדו

עליכם להבין כי תואר ראשון הוא פתח לקריירה ענפה ועשירה שתשרת אתכם בצורה נהדרת אך אין זה אומר כי מדובר בסוף פסוק מבחינת התפתחות הקריירה שלכם. למה הכוונה? אתם יכולים להתחיל ללמוד הנדסה, לסיים את התואר ולאחר זמן קצר להחליט כי אתם רוצים להיות מורים. אתם יכולים ללמוד משפטים ולאחר מספר שנים להחליף כיוון וללכת וללמוד מדעי המחשב. למעשה אין גבול לאפשרויות העומדות לפניכם בעולם של היום וניתן לומר כי כל תואר ראשון שתלמדו אינו מחייב אתכם ואתם תמיד יכולים ללמוד תואר אחר או לעשות הסבה מקצועית.

לכו אחר הלב שלכם

כאשר אנחנו מדברים על לימודים ועל קריירה הכי חשוב שנזכור כי הדרך הכי טובה לבצע בחירה חכמה היא ללכת אחר הלב שלנו. לא משנה כמה עצות נקבל וממי בסופו של יום מה שחשוב הוא מה שאנחנו מחליטים ומה שהלב שלנו מצביע עליו. כך נבטיח כי נקבל את ההחלטה הטובה ביותר והחכמה ביותר שיש.

למידע נוסף מוזמנים להיכנס לפורטל הלימודים ולקבל מידע וטיפים להצלחה.

 

The post לימודים בדרך שלך appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
להיות מהנדס בניין מקצועי https://2learn.org.il/%d7%9c%d7%94%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9e%d7%94%d7%a0%d7%93%d7%a1-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%99%d7%9f-%d7%9e%d7%a7%d7%a6%d7%95%d7%a2%d7%99/ Sun, 01 Apr 2018 07:30:40 +0000 http://2learn.org.il/?p=29 להיות מהנדס בניין מקצועי ישראל נהנית מתנופת בנייה עצומה, גורדי שחקים מוקמים בה, בתים פרטיים נבנים בה בקצב מסחרר והמדינה גדלה ומתפתחת ללא הפסק. נראה כי המגמה הזו רק תלך ותתגבר וזאת עקב העובדה כי האוכלוסייה בישראל גדלה ומתפתחת בשיעורים חדים. לכן נראה כי למהנדס בניין לעולם לא תחסר עבודה ועוד ועוד בניינים יוקמו כאן. […]

The post להיות מהנדס בניין מקצועי appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
להיות מהנדס בניין מקצועי

ישראל נהנית מתנופת בנייה עצומה, גורדי שחקים מוקמים בה, בתים פרטיים נבנים בה בקצב מסחרר והמדינה גדלה ומתפתחת ללא הפסק. נראה כי המגמה הזו רק תלך ותתגבר וזאת עקב העובדה כי האוכלוסייה בישראל גדלה ומתפתחת בשיעורים חדים. לכן נראה כי למהנדס בניין לעולם לא תחסר עבודה ועוד ועוד בניינים יוקמו כאן. חשיבותם של מהנדסי הבניין היא עצומה והם חייבים להיות מקצועיים ביותר וזאת בכדי להבטיח כי הם ייבנו את הבניין בצורה בטיחותית. בשום פנים ואופן אסור להסתכן בנושא זה ואנחנו חייבים להבטיח כי המהנדסים ישרתו אותנו בצורה הטובה ביותר. עלינו להבין כי כל טעות של מהנדס בניין יכולה לעלות בנפגעים ובהרוגים ועל כן על מהנדס הבניין להיות מומחה, מקצועי וחף מטעויות. להבדיל ממקצועות אחרים למהנדס הבניין אסור לטעות פן יקרו טעויות קטלניות ביותר ואת זאת אנחנו חייבים לזכור.

מה עושה מהנדס בניין?

אז מה עושה מהנדס הבניין מדוע עבודתו כה חשובה? עליכם להבין כי מהנדס הבניין הוא מתכנן הבניינים והוא אשר קובע במדויק כיצד הבניין ייבנה. למעשה אף קבלן לא יבנה בניין ללא תכנונו של מהנדס הבניין ללמדנו על תפקידו החשוב של הקבלן. המהנדס בודק מה הם הצרכים של הלקוח, כיצד הוא רוצה שהבניין יהיה, כמה קומות יהיו בבניין ועוד ואת כל זה הופך לתכנית מוגמרת שעל פיה הבניין נבנה. המהנדס אחראי לבחון את כול נושא הבטיחות וזאת בכדי להבטיח כי הבניין יהיה בטוח לשימוש וכי לא תהיינה כל תקלות או פגמים בבנייה אשר יסכנו את המשתמשים בבניין. כחלק מתפקידו מגיע המהנדס גם לשטח עצמו ובוחן שהבנייה נעשית על פי הכללים ועל פי התכניות וכי אין כשלים בביצוע של הקבלן.

הנדסה אזרחית – הלימודים שאתם צריכים בכדי להיות מהנדס בניין

אין להתפלא אם כן שרבים בוחרים ללמוד הנדסה אזרחית ולהתמקצע בתחום של הנדסת בניין. מדובר בתחום רווחי ביותר המחזיק בחובו ביתרונות ברורים ואשר מבטיח תעסוקה רווחית ביותר. לא רק זאת אלא שלימודי הנדסה אזרחית מרתקים ומעניינים ומחזיקים ביתרונות עצומים. אין ספק כי העיסוק בתור מהנדס בניין הוא מעניין במיוחד והוא מחזיק בחובו ביתרונות עצומים. אם אתם רוצים להיות מהנדסי בניין איכותיים השקיעו בלימודים שלכם וזכרו כי הם המפתח להצלחה ויריית הפתיחה בקריירה מצליחה וארוכה ועשירה בתור מהנדסי בניין.

האם כדאי לעשות הסבה להנדסת בניין?

העובדה כי הנדסת בניין היא מקצוע כה מרתק וכה מתגמל מובילה לכך שרבים שואלים האם כדאי להם לעשות הסבה למקצוע זה. אז אם אתם אוהבים את המקצוע ומתעניינים בו הרי שאין ספק כי הוא יכול לשרת אתכם בצורה נפלאה והסבה יכולה להיות אופציה נהדרת בשבילכם. על כן בחנו בשיא הרצינות לעשות הסבה ובררו את הפרטים שאתם צריכים בכדי לעשות זאת.

The post להיות מהנדס בניין מקצועי appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
קריירה מלהיבה עם אופציות רבות https://2learn.org.il/%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%9e%d7%9c%d7%94%d7%99%d7%91%d7%94-%d7%a2%d7%9d-%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%a6%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%a8%d7%91%d7%95%d7%aa/ Thu, 29 Mar 2018 06:19:13 +0000 http://2learn.org.il/?p=19 בעבר קורסים מקצועיים סבלו מתדמית ירודה ורבים לא רצו לשלוח את ילדיהם ללימודים של קורסים אלו. אך המצב כיום הוא שונה לחלוטין והאמת היא שישנו ביקוש רב לעובדים מקצועיים במגוון רחב של תחומים. המגזר התעשייתי משווע לידיים עובדות ואין ספק כי אם תרצו לעבוד במקצוע זה תמצאו עבודה בקלות. הידעתם כי מסגר מתחיל יכול להגיע […]

The post קריירה מלהיבה עם אופציות רבות appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
בעבר קורסים מקצועיים סבלו מתדמית ירודה ורבים לא רצו לשלוח את ילדיהם ללימודים של קורסים אלו. אך המצב כיום הוא שונה לחלוטין והאמת היא שישנו ביקוש רב לעובדים מקצועיים במגוון רחב של תחומים. המגזר התעשייתי משווע לידיים עובדות ואין ספק כי אם תרצו לעבוד במקצוע זה תמצאו עבודה בקלות. הידעתם כי מסגר מתחיל יכול להגיע למשכורת של כמעט 20,000 ₪. וזוהי רק דוגמה אחת כיצד עובדים מקצועיים הפכו למבוקשים ביותר וכיצד מעסיקים רבים מחפשים אחר עובדים איכותיים. אין ספק כי מגמה זו רק תלך ותגבר והביקוש וכך גם המשכורות לעובדים מקצועיים יהיה רב יותר. אז למי מתאים ללמוד קורס מקצועי? המשיכו לקרוא וגלו אם אתם נמצאים בקבוצה זו ואולי תתחילו קריירה מרתקת.

 • למי שמאס בלימודים הגבוהים

מה לעשות שלא לכולם מתאימים לימודים באוניברסיטה או מכללה, אז מה ניתן לעשות? הרי אנחנו לא רוצים להיות לנצח נצחים עובדים כלליים ללא כל הכשרה. אז זהו שכאן נכנסים לתמונה הקורסים המקצועיים אשר יכולים לשדרג אתכם בכמה רמות ולאפשר לכם ללמוד מקצוע רווחי ביותר.

 • למי שמחפש קריירה מלהיבה עם אופציות רבות

אם אתם רוצים לפצוח בקריירה מרתקת עם עוד ועוד אופציות קידום ועם אפשרות להתפתחות מקצועית גדולה כדאי לכם לשקול בשיא הרצינות ללמוד קורסים מקצועיים. אין ספק כי קורסים אלו יעניקו לכם הרבה ויאפשרו לכם להשתכר ולהצליח בקריירה מעניינת.

 • למי שאוהב עבודה עם כלי עבודה

אם אתם אוהבים עבודה פיזית וסובלים במשרד כדאי לכם לשקול בשיא הרצינות ללמוד קורס מקצועי. קורס זה יכול ללמד אתכם המון ולספק לכם קריירה מחוץ למשרד. אין ספק כי לרבים זה מדבר הרבה יותר מאשר קריירה משמימה תחת אורות ניאון. קורס מקצועי יאפשר לכם להגשים את עצמכם וברגע שאתם מגשימים את עצמכם החיים שלכם נראים הרבה יותר ורודים וסביר להניח שתהיו הרבה יותר מאושרים ותיהנו מאיכות חיים גבוהה הרבה יותר מכל מה שהכרתם.

 • למי שמשתעמם בכיתה

אם אתם משתעממים בכיתה ומרגישים כי יש לכם קוצים בתחת כדאי לכם לשנות כיוון ולהירשם אל קורסים מקצועיים. קורסים אלו מתקיימים פעמים רבות בחוץ ולא רק בכיתה וכך יהיה לכם הרבה יותר מעניין. אין ספק כי הקורסים הללו יכולים לשרת אתכם בצורה הטובה ביותר ולאפשר לכם להתמקצע במקצוע מעניין במיוחד. ברגע שתעניינו במקצוע ובלימודים סביר להניח שאתם תצליחו בהם הרבה יותר וזהו דבר בעל ערך אדיר.

 • למי שרוצה להביא פרנסה ראויה למשפחתו

אם אתם רוצים לפרנס את המשפחה שלכם בכבוד ולחיות ברווחה גבוהה יחסית כדאי לכם לשקול בשיא הרצינות ללמוד קורס מקצועי. לא רק זאת אלא שלרוב עבודה לאחר קורס מקצועי משמעה תנאים סוציאליים מצוינים ועבודות בשעות נוחות וזהו גם כן יתרון עצום. לטיפים והמלצות נוספים היכנסו לפורטל הלימודים שלנו.

The post קריירה מלהיבה עם אופציות רבות appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
לפתח קריירה מצליחה https://2learn.org.il/%d7%9c%d7%a4%d7%aa%d7%97-%d7%a7%d7%a8%d7%99%d7%99%d7%a8%d7%94-%d7%9e%d7%a6%d7%9c%d7%99%d7%97%d7%94/ Thu, 29 Mar 2018 05:46:39 +0000 http://2learn.org.il/?p=9 אין ספק כי ללא לימודים קשה מאוד לפתח קריירה מצליחה ועל כך אין עוררין. אך אם בעבר רבים חשבו כי ללא תואר ראשון ואפילו שני לא ניתן להתקדם בחיים הרי שכיום הרבה יותר אנשים מסכימים כי לא תמיד יש צורך בלימודים באוניברסיטה או מכללה בכדי להגיע להישגים. אז מה ניתן לעשות בכדי לקדם את הקריירה […]

The post לפתח קריירה מצליחה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>
אין ספק כי ללא לימודים קשה מאוד לפתח קריירה מצליחה ועל כך אין עוררין. אך אם בעבר רבים חשבו כי ללא תואר ראשון ואפילו שני לא ניתן להתקדם בחיים הרי שכיום הרבה יותר אנשים מסכימים כי לא תמיד יש צורך בלימודים באוניברסיטה או מכללה בכדי להגיע להישגים. אז מה ניתן לעשות בכדי לקדם את הקריירה שלכם? לימודי תעודה ישדרגו את הקריירה שלכם פעמים רבות לא פחות מאשר לימודים גבוהים. בשורות הבאות אתם תיחשפו לכלל היתרונות של לימודי תעודה ומדוע כדאי כל כך לבחור בלימודים אלו. אם אתם מתעניינים בלימודים, המשיכו לקרוא ואנחנו מבטיחים לכם כי מאמר זה ייתן לכם ערך מוסף גדול יותר מאשר כל מאמר אחר באינטרנט.

 • זול יותר

כסף הוא דבר חשוב ביותר והוא משחק תפקיד חשוב גם בלימודים. כיום ישנן מכללות הגובות מעל 30,000 ₪ בשנה על לימודי תואר ראשון. גם שכר הלימוד האוניברסיטאי אינו זול במיוחד ועומד על מעל 10,000 ₪. על כן לימודים לתעודה אשר עולים פחות מ-10,000 ₪ מחזיקים ביתרון עצום ויכולים להוות קרש קפיצה נוח לפתח קריירה מצליחה שלכם. אין ספק כי השיקול הכספי צריך לשחק כאן תפקיד משמעותי ואנו צריכים לתת עליו את הדעת.

 • מעניין יותר

אולי תתפלאו לשמוע אך פעמים רבות לימודים לתעודה יהיו הרבה יותר מעניינים מלימודים במוסדות להשכלה גבוהה. ואתם יודעים מה? ברגע שהלימודים יעניינו אתכם אתם תרצו להשקיע בהם הרבה יותר ואתם תשמחו הרבה יותר ללכת אליהם ועל כן ההצלחה שלכם בהם תהיה הרבה יותר גדולה ונקודת ההתחלה לקריירה שלכם תהיה הרבה יותר טובה.

 • מגוון רחב יותר של מסלולים

הלימודים במוסדות ההשכלה הגבוהה די מוגבלים ואינם כוללים מקצועות חשובים ביותר כמו כל מקצועות השיווק הדיגיטלי. כאן בדיוק נכנסים לתמונה לימודים לתעודה אשר מעניקים לכם קשת רחבה של אפשרויות ושל מסלולים מעניינים במיוחד היכולים לאפשר לכם ללמוד מקצועות מרתקים במגוון רחב של תחומים.

 • נקודת זינוק טובה יותר לקריירה

פעמים רבות לימודים לתעודה מעניקים נקודת זינוק הרבה יותר טובה להתחלת הקריירה ולו בגלל הסיבה הפשוטה שחברות רבות מחפשות אחר לימודי תעודה. חברות גילו את הפוטנציאל של לימודי תעודה והן מעדיפות לשכור עובדים אשר קיבלו תעודה מאשר עובדים אשר למדו שלוש שנים תואר שאין בו כל תועלת.

 • לימודים מעשיים ופרקטיים יותר

היתרון הגדול ביותר של לימודי תעודה הוא אולי העובדה כי הוא פרקטי ביותר. לימודי תעודה מאפשרים לנו להתנסות בדילמות אמתיות מהתעשייה וכך להבין טוב יותר את המקצוע וגם להצליח בו הרבה יותר כאשר אנחנו מתחילים את העבודה. לרוב המרצים יהיו גם הם מהתעשייה ועל כן הערך המוסף שלהם יהיה הרבה יותר גדול לנו. למידע נוסף מוזמנים להיכנס לפורטל הלימודים ולקבל מידע וטיפים להצלחה.

The post לפתח קריירה מצליחה appeared first on 2learn לימודים בדרך הקלה.

]]>