בודק קרינה

בודק קרינה

בודק קרינה מוסמך!

בודק קרינה מוסמך, הוא בעל המקצוע לו אתם זקוקים כדי לבדוק אם יש בבית, במשרד ובכל מקום אחר קרינה מייננת. זוהי בעצם הקרינה המזיקה (לעומת הבלתי מייננת). יינון פירושו שהיא משנה את המטען האטומי שלה ולכן עלולה לגרום לנזק לבני אדם. תופעה זו מתרחשת בסוגי קרינה מסוימים כמו: קרינת אלפא, קרינת בטא, קרינת נויטרונים. היינון הוא בעצם גורם הנזק מספר אחד של זיהום חשמלי וקשור בספקטרום האלקטרומגנטי שנוצר כתוצאה משימוש במכשירי חשמל שיש בכל בית.

קרינה מסוכנת זו מתרחשת בשימוש עם חומרים רדיואקטיביים, מכונות רנטגן ועוד ציוד ומיכון בתחומים רפואיים, חקלאיים, מחקר ועוד.

הקלות הבלתי נסבלת של הקרינה!

השימוש בסמארטפונים, מחשבים וכלל מכשירי החשמל המתקדמים שיש היום בכל בית הוא חלק משמעותי מהלך הרוח והתפתחות הטכנולוגיה הנגישה לכל אדם, אבל לכל דבר יש מחיר. האנטנות הסלולריות המוצבות על גגות של מבנים בקרב אוכלוסייה, עלולים בהחלט לגרום לתחלואים, כמו גם מכשירי החשמל בבתים. יש היום בישראל כ-6,500 אנטנות סלולריות ועוד ידן של חברות הסלולר נטויה וצפי של מומחים רומז על קיומן של כ-24,000 אנטנות בכל הארץ. האנטנות הללו פולטות קרינה בלתי מיינת שיש לה השפעות מזיקות על התפקוד של גוף האדם. ארגון הבריאות העולמי קבע ערכי סף לחשיפה לקרינה בלתי מייננת, כדי למנוע תחלואים שונים המקושרים לחשיפה זו.

שדה אלקטרומגנטי ליד המיקרו!

מיקרו גל ידוע כאחד המכשירים הפולטים קרינה, אך לא רק הוא. כל מכשירי החשמל, מועדים לקרינה כאשר עוצמתם גבוהה והם מייצרים שדה אלקטרומגנטי. זה יכול לקרות בכל חדר בבית. במטבח בו יש הרבה מוצרי חשמל, בחדרי השינה ועוד. המיכון החשמלי שבא לסייע לנו היום, עלול לגבות מאתנו גם את מחירה של הקרינה המזיקה ולכן מומלץ לכל משפחה להזמין בודק קרינה מוסמך, שיוודא שסביבת החיים שלכם נקייה מזיהום חשמלי. בסביבתם של מכשירי החשמל, נוצרים שדות מגנטיים והם בהחלט מהווים מקור לקרינה. מצב זה מסוכן גם למבוגרים אבל גם לילדים המתגוררים בבתים בסמוך לשנאים חשופים, קווי מתח ועוד. מחקרים הראו בבירור קשר בין עליה במקרי לוקמיה אצל ילדים לבין שדות אלקטרומגנטיים. הורים שנחשפו למידע הזה מזמינים מעת לעת בדיקה של קרינה בביתם.

אסור להיות אדיש לקרינה!

לימודים בדרך שלך הם חלק מהתכנית של בודק קרינה מוסמך אשר יכול לספר כי מביקוריו בבתים מסוימים, באמת נמצאה רמה גבוהה של קרינה, ובבתים אלה הותקנו מסנני קרינה. קרינה היא האויב מספר אחד של המאה ה-21, אבל אנשים אדישים לזה. קרינה לא בולטת בשטח, אבל היא קיימת. אין לה צבע ואין לה ריח ולכן אנשים מתעלמים מנוכחותה, וגורסים כי הכול בסדר בבית שלהם. בסופו של דבר אחרי שהם מזמינים בודק קרינה הם מגלים כי הם חייבים לעשות שינוי במכשירים החשמליים שלהם בבית, מבחינת מיקום וגם מבחינת הכמות שלהם אחרי שבודק הקרינה מגלה שיש להם קרינת יתר בבית.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

גלילה לראש העמוד